ورود کاربران عضویت در سایت
سشوار صنعتی

سشوار صنعتی


افرادی که علاقمند هستند کارشان را خودشان انجام دهند: در دستگاه HL1820 S نه تنها دما در سه حالت 50 ، 400 و 600 درجه سانتی گراد قابل تنظیم است بلکه میتوانید مقدار هوای خروجی را نیز بطور همزمان تغییر دهید. دارای تعداد زیادی جزئیات چشمگیر هوشمندانه که به طور مثال میتوان به متعادل بودن وزن دستگاه که باعث خستگی ناپذیر شدن کاربران هنگام کار با دستگاه اشاره نمود و همچنین دسته دستگاه به شکلی طراحی شده که نرم و دارای یک ارگونومی استاندارد برای بهتر قرار گرفتن دستگاه در دستان کاربران عزیز ، و دارای یک قطع کن اتوماتیک حرارتی جهت جلوگیری از گرم شدن بیش از حد استاندارد دستگاه میباشد. از این ابزار میتوانید به وسیله متعلقات آن که در قسمت متعلقات یا نازلهای استاندارد ، معرفی و توسط کمپانی اشتاینل آلمان ساخته شده اند ، برای کاربری هائی از جمله سرخ کردن ، خشک کردن ، حالت دادن ، شرینک بسته بندی و تیوب شرینک سیم و کابل و صدها کاربری دیگر استفاده نمائید.


 


مزایا :
دارای وزن بهینه شده – قابلیت نصب دماسنج سطح کار – دارای سه حالت تنظیم دما و فشار هوای خروجی – دارای حلقه آویزان نمودن دستگاه – دارای پایه های ایستایی دستگاه .


گارانتی: دارای یکسال گارانتی شرکت اشتاینل


  • مقالات

TEL : +982166762204
Fax : +982166762204
Email: info [at] abzarmax.com
Web: www.abzarmax.com

فروشگاه ابزارمکث

فروشگاه ابزار مکث عرضه کننده انواع ابزار آلات صنعتی و با فعالیت کاملا تخصصی در زمینه ابزار آلات لیفتینگ شامل انواع سیم بکسل ، زنجیر، جرثقیل های سقفی برقی و دستی و نماینده رسمی شرکت های ایبل و کیتو می باشد

© Copy right 2019 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد